Kids Swimming Pool For Boys

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 18.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Çocuklar için üretilen bu harika özellikleri olan oyuna siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olun.

 Birbirinden farklı pek çok ilgi çekici özelliğe sahip olan bu yüzme oyunu pek çok çocuğun dikkatini çekecektir. Bu oyunda yapmanız gereken tek şey yüzmenin tadını çıkarmak. Zorlayıcı görevleri olmayan bu oyun tamamen küçük yaş çocukları için üretilmiştir. Özellikle 3-5 yaş arasındaki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu harika oyun onların iyi zaman geçirmesini ve eğlenmesini de sağlamakta. Bu oyunda yapılması gereken şey güvenli bir şekilde yüzmek. Yazın tadını çıkaran çocuklar sizin de eğlenmenize yardım edecek.

Havuzdan ve yüzmekten korkan küçük çocukların yüzme konusundaki ön yargılarını sonuna kadar azaltacak olan bu oyun ile siz de başarılı bir yüzücü olabilirsiniz. Çocuğunuzun yüzme ile arasındaki soğuk duvarları yıkacak, el becerisini geliştirecek ve son derece eğlendirecek olan bu oyun sayesinde siz de son derece mutlu olacaksınız. Çocuğunuz ile boş zamanlarınızda eğlenip aynı zamanda da ona yeni bir şeyler öğretebileceğiniz bu oyun ile siz de çok eğleneceksiniz.

İçerisinde birbirinden eğlenceli bölümler bulunan bu oyuna sahip olmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Hemen indirin eğlenceye hemen başlayın. Akşamları boş zamanlarınızda çocuğunuz ile oynayabileceğiniz oynadıkça eğleneceğiniz bu harika oyuna hemen sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. 

Daha Fazla Göster
Kids Swimming Pool For Boys indir